Zeiss DTI 3/35 termovize

Cena
64 990 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00011

3 dny
ks

Staňte se nočním lovcem za použití termovize. Lov můžete vysílat na internet přes mobilní aplikaci. Už nikdy neminete svůj cíl. Více

Mějte noc pod kontrolou. 

Intuitivní ovládání.

Vynikající ergonomie.

Vydat se na lov v noci je zvláštní výzva: rozpoznávání lidským okem je omezeno a riziko neúspěchu nebo dokonce nesprávného rozhodnutí se zvyšuje. Noc a soumrak však hrají pro lovce důležitou roli, zejména pokud jde o lov divočáků.

Je tedy na čase věnovat se nočnímu lovu - s termokamerou ZEISS DTI 3/35. Vynikající termokamera s intuitivním ovládáním ErgoControl umožňuje bezpečný lov. Vyvinuto loveckými odborníky zejména pro použití k nočnímu lovu.

Vynikající optika v obvyklé kvalitě ZEISS
Pouhé "vidět něco" v noci nestačí - musíte být schopni přesně určit, co vidíte. Protože rozdíl mezi kancem a bachyní je často v detailech. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením poskytuje přesné zřetelné obrázky, které potřebujete pro spolehlivou identifikaci - a to i v úplné tmě.

Dokonalá ergonomie
Noční naháňka vyžaduje vysokou úroveň pozornosti. Nemáte čas soustředit se na provoz optiky. A proto vyvinul ZEISS koncepci ovládání ErgoControl. Díky inteligentnímu umístění tlačítek lze intuitivně ovládat všechny funkce. Optimálně tvarované ovládací prvky lze rychle snadno ovládat ve tmě i chladu.

Živý přenos prostřednictvím lovecké aplikace
Příroda se chová ve tmě jinak než za denního světla. To umožňuje fascinující pozorování, která jsou tak jedinečná, že je chcete uložit a sdílet s ostatními. Pomocí aplikace ZEISS Hunting lze data z termovizní kamery přenášet přímo do smartphonu pomocí WiFi a noční lovecké zážitky lze sledovat v živém přenosu.

Optimální přizpůsobení
Inovativně koncipovaný design optiky umožňuje ovládání jednou rukou. To je optimalizováno pro leváky i praváky. Ergonomický tvar zařízení umožňuje přirozené držení přístroje s konečky prstů položenými uvolněně na ovládacích prvcích. To umožňuje dlouhé pozorování bez projevů únavy.

Přesný zoom
Rozdíl často spočívá v detailech. Jemné a postupné nastavování zoomu v krocích po 0,5 umožňuje dokonalou kombinaci zvětšení a rozpoznání detailu. Tímto způsobem lze na pozorované zvěři rychle rozeznat i malé detaily, což je naprosto nezbytné pro bezpečnou reakci ve tmě.

Popruh na nošení
Popruh DTI 3/35 je připevněn ke dvěma připevňovacím bodům, jako u dalekohledu. To umožňuje tiché odložení zařízení, aby bylo možné dosáhnout na zbraň. Stejným způsobem lze zařízení znovu zvednout, aniž byste se dívali, protože je bezpečně umístěno kolem krku a nekontrolovatelně se nehoupá.

Nejatraktivnější lovecké okamžiky často přicházejí po západu slunce - kdy stíny noci nabízejí zvěři přirozené maskování. Je čas zviditelnit tyto okamžiky.

S ZEISS DTI 3/35 přináší na trh firma ZEISS termovizní kameru speciálně vyvinutou pro lov. Jejich vynikající optika poskytuje detailní obraz i ve tmě, umožňuje bezpečnou odezvu a maximalizuje úspěch při lovu.
ZEISS DTI 3/35 zajišťuje jedinečné lovecké zážitky a nezapomenutelné okamžiky i za nepříznivých světelných podmínek. Ergonomický design a inteligentní uspořádání ovládacích tlačítek umožňuje snadné intuitivní ovládání zařízení. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením v kombinaci s úrovněmi nastavení zvětšení po 0,5 stupně poskytuje detailní obrázky pro spolehlivou odezvu. Tím se otevírá zcela nová dimenze lovu!

Hot Tracking

V režimu „Hot Tracking“ je nejteplejší místo na obrázku orámováno červeným čtvercem. Hledání a sledování tepelných zdrojů v hustě vegetovaných oblastech je proto jednodušší.

Barevné palety

ZEISS DTI 3/35 nabízí 4 různé barevné palety. Vyberte nastavení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. „Black Hot“ a „White Hot“ poskytují vysoce kontrastní obraz. Tato nastavení jsou skvělá pro objevování, rozpoznávání a adresování. Barevný režim „Red Hot“ umožňuje rychlé vyhledání zdrojů tepla, zejména v oblastech s hustou vegetací. Barevný režim „Duha“ je vhodný pro rozpoznávání menších teplotních rozdílů

Vysoká obnovovací frekvence

ZEISS DTI 3/35 má obnovovací frekvenci 50 Hz. Tato hodnota udává, kolikrát za 1 sekundu může monitor překreslit obrazovku. Vyšší obnovovací frekvence vede k menšímu blikání obrazu, což snižuje namáhání očí - pro dlouhodobé pozorování bez únavy.

Funkce obraz v obraze (PiP)
Funkce obraz v obraze ZEISS DTI 3/35 umožňuje simultánní zobrazení části zvětšeného obrazu přes původní obraz. Tato funkce pomáhá sledovat zvíře, které pozorujete v režimu přiblížení, i když se náhle pohybuje.